O projektu

Domluvit schůzku
 
 

Viladomy Slaný

 
house

Projekt Viladomy Slaný přináší rezidenční způsob bydlení v blízkosti hlavní metropole. Osm čtyřpodlažních vil, které se vyjímají svým originálním a kreativním vzhledem. O ten se postaral tým zkušených architektů z ateliéru Bílek Associates.

Moderní a honosné obydlí nabízí výběr z 85 bytových jednotek, které jsou doplněny praktickými předzahrádkami, balkony a terasami. Všechny objekty jsou situovány v uzavřeném areálu, který zajišťuje nejenom dostatek parkovacích míst, ale také bezpečí pro vaše malé ratolesti.

Okolí viladomů je tvořeno převážně zelení, řadou odpočinkových ploch a zázemím pro děti. V mnoha prvcích bytových objektů i přidružených částí byly použity moderní architektonické doplňky, kterými se návrháři inspirovali při své práci v zahraničí.

Viladomy Slaný jsou situovány do poklidné části tohoto menšího města, odkud se lze dostat jak ke standardní občanské vybavenosti, tak do Prahy a dalších míst. Z ulice Kybalova je to pouze kousek na městskou hromadnou dopravu.

Ať už jsou to interiéry a praktické uspořádání bytových jednotek nebo vybavení okolí domů, vždy si na své přijdou jak mladí lidé, svobodné páry, senioři, tak početné rodiny s dětmi, které lpí na precizním zpracování.

 

představení projektu

 
mapa

Osm prakticky rozložených viladomů přináší moderní architekturu ve spojení s dostatečnou zelení. Velký vnitřní prostor, který může nabývat zcela odlišných podob.

Podzemní prostor pod jednotlivými objekty je vyhrazen krytému garážovému stání, k němuž se můžete dopravit za pomoci bezpečného a moderního výtahu. V rámci projektu Viladomy Slaný je použito kvalitní a značkové vnitřní vybavení, jež se podepisuje na vysokém standardu bydlení.

Zobrazit ceník bytů
 

Copyright © 2018 Cookies


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

Domluvte si schůzku na prohlídku bytu.
Vyplňte následující údaje. Budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo
e-mailem.
&bsp;
&bsp;
&bsp;