Lokalita

Domluvit schůzku
 
 

Situování developerského projektu Viladomy Slaný je ideální hned z několika pádných důvodů. Město se nachází jen kousek od hlavní metropole a navíc disponuje širokým zázemím, jež podporuje dostatečnou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost a volnočasové aktivity včetně sportu.

Kde leží Viladomy Slaný?

 

Všechny bytové objekty naleznete v ulici Kybalova, kde jsou ze tří světových stran obehnány původní zástavbou rodinných domů. Celý areál je uzavřený a v jeho blízkosti můžete objevit spoustu důležitých potřeb.

Ochuzeni však nebudete ani z pohledu příjemné relaxace, které se lze oddávat jak v prostorách areálu, kde se nachází dostatek zeleně, tak v přilehlém okolí. Sportovně aktivním jedincům přijdou vhod nedaleké cyklostezky, víceúčelová sportovní hala nebo in-line dráha. Vyrazit ale můžete i za poznáním, k čemuž přispěje stezka na Slanou horu, Vlastivědné muzeum, Velvarská brána na Masarykově náměstí nebo Klášterní kostel Nejsvětější Trojice a mnohé další.

map


Dopravní dostupnost

 
car
Jednoduchá doprava do Prahy a okolí
V Praze za 20 minut.

Projekt Viladomy Slaný je situován tak, abyste se prostřednictvím vlastního automobilu dostali co nejrychleji do hlavní metropole nebo na Ruzyňské letiště, kde se mimochodem octnete s pomocí dálnice R7 za cca 10 minut.

 

train
Z místního vlakového nádraží jsou k dispozici spoje, jak do větších měst, tak i do okolních vesnic.
 

bus
Jen několik kroků od bytových areálů se nachází autobusová zastávka, využít však lze i místního vlakového nádraží.
 

Copyright © 2018 Cookies


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

Domluvte si schůzku na prohlídku bytu.
Vyplňte následující údaje. Budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo
e-mailem.
&bsp;
&bsp;
&bsp;